Stanislav Rus s.r.o.
Pokládka zámkových dlažeb, zakládání, změny a odstraňování staveb, nákladní autodoprava a nakládání s odpady

Karlovarská 50
Doksy 273 64, Česká Republika
Telefon: +420 606 859 238
email: slava@vimejaknato.cz
O nás
Vítejte na našem webovém portálu! Dozvíte se zde všechny informace o naší společnosti Stanislav Rus s.r.o. - Pokládka zámkových dlažeb, zakládání, změny a odstraňování staveb, nákladní autodoprava a nakládání s odpady.

Společnost Stanislav Rus s.r.o. - Pokládka zámkových dlažeb, zakládání, změny a odstraňování staveb, nákladní autodoprava a nakládání s odpady vznikla rozšířením pracovní činnosti z původní autodopravy. Naše hlavní zaměření je směrováno na zemní práce počínaje teréními úpravami různých pozemků, výstavbou pozemních komunikací a prostranství, zakládání staveb ale i úklid po stavbách již dokončených. Dále jsme schopni zajistit odvoz kontejnery na podvozku Avia D-90 s nosností do 5-ti tun či 11m3. Umíme si poradit s osazením obrubníků, různých dlažeb ale i vybagrováním a zabetonováním základů rodinných domů nebo i komunikací. Samozřejmostí je i vlastní doprava veškerých materiálů na stavby, případně i pro další zájemce včetně odvozu různých odpadů na specializované skládky či deponie..

zde najdete některé naše výtvory:

Praha - Lysolaje rekonstrukce ul. Mateřskákomunikace a teréní úpravy na ČOV Třebichovicerekonstrukce ul. Sportovní v Hostounimalé akce a dvory ( Unhošť, V. Přítočno aj. )rekonstrukce ul. Arménská v Kladně ( u OC Oáza )rekonstrukce ulice v Kamenných Žehrovicíchúpravy terénu a rekonstrukce v obci Bubovice